Kadra

Małgorzata Walczak-Iwanowska

Dyrektor, język polski

Jarosław Berdyński

wychowanie fizyczne

Karolina Berdyńska

muzyka

Magdalena Brudzińska

edukacja wczesnoszkolna, koordynatorka klas 1-3

Marta Brus-Łapińska

język polski, etyka, gry planszowe

Joanna Dębowska

język angielski

Aleksandra Fałczyk

język angielski (urlop)

Aneta Klapczyńska

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Kwiatkowska

język angielski, koordynatorka klas 4-8

Maciej Małagocki

historia, wiedza o społeczeństwie

Monika Mizielińska

plastyka, technika

Marlena Młynarczyk-Primak

język polski (urlop)

Maria Pstrągowska

język angielski

Magdalena Raczyńska

edukacja wczesnoszkolna

Monika Stawiska

matematyka

Kamil Reniec

wychowanie fizyczne

Agnieszka Szpond-Franczyk

język angielski

Marta Szczepłek

język angielski

Małgorzata Walczak-Iwanowska

Dyrektor, język polski

Tomasz Wasiak

informatyka

Kinga Zychowicz

edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Falkowska

edukacja wczesnoszkolna, etyka

Marlena Gwardecka

nauczyciel wspomagający

Katarzyna Kakietek

matematyka, fizyka

Izabela Kapciak

edukacja wczesnoszkolna

Marta Koniecka

język niemiecki

Joanna Kosowska

przyroda, biologia, geografia

Kinga Mazerant

religia

Wojciech Pacholec

chemia

Małgorzata Paruszewska

język hiszpański

Jolanta Studzienna

wychowanie fizyczne

Agata Rybus-Grużdź

język angielski

Piotr Szostak

język polski

Ewa Cwalińska-Ciereszko

wychowawca i kierownik świetlicy, pielęgniarka szkolna

Anna Wojciechowska

wychowawca świetlicy

Marzena Fornalik

wychowawca świetlicy

Robert Kotowski

wychowawca świetlicy

Marta Moroń

wychowawca świetlicy

Joanna Nowak

wychowawca świetlicy

Leokadia Szymańska

wychowawca świetlicy

Monika Czajka

psycholog szkolny dla klas 1-5

Emilia Sobczyk

psycholog dla klas 6 – 8

Katarzyna Demiańczuk

pedagog

Ewa Cwalińska-Ciereszko

wychowawca i kierownik świetlicy, pielęgniarka szkolna

dr Dorota Szykor-Plecińska

Lekarz szkolny

Katarzyna Ośka

sekretariat

Joanna Mitura

księgowa