Nauczyciel | Przedmiot nauczania | Termin |
---|---|---|
Karolina Berdyńska | muzyka, wychowawca kl. 5b | w razie potrzeby |
Jarosław Berdyński | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 7a | w razie potrzeby |
Magdalena Brudzińska | wychowawca kl. 3a | wtorek, godz. 7.40 - 8.25 |
Marta Brus–Łapińska | etyka, gry planszowe, wychowawca kl. 8a | w razie potrzeby |
Monika Czajka | psycholog | w razie potrzeby |
Joanna Dębowska | język angielski | w razie potrzeby |
Jolanta Falkowska | wychowawca kl. 2a, etyka | środa, godz. 7.40 – 8.25 |
Aleksandra Fałczyk | język angielski | w razie potrzeby |
Marlena Gwardecka | nauczyciel wspomagający | w razie potrzeby |
Agnieszka Hryciuk | matematyka | środa, godz. 7:40 - 8.25 (kl. 5) czwartek, godz. 7:40 - 8.25 (kl. 7) piątek, godz. 7.40 8.25 (kl. 8) |
Izabela Kapciak | wychowawca kl. 1a, matematyka | czwartek, godz. 7.40 - 8.25 wtorek, godz. 7.40 - 8.25 |
Aneta Klapczyńska | wychowawca kl. 3b | piątek, godz. 7.40 – 8.25 |
Marta Koniecka | język niemiecki | środa, godz. 15.05 - 15.50 |
Mateusz Koniuszaniec | język polski, wychowawca kl. 4a | poniedziałek, godz. 7.40 - 8.25 (kl. 4 i 6) wtorek, godz. 7.40-8.25 (kl. 7) |
Joanna Kosowska | przyroda, biologia, geografia, wychowawca kl. 6a | środa, godz. 7.40 - 8.25 |
Karolina Kunz | geografia | w razie potrzeby |
Iwona Kwiatkowska | język angielski | w razie potrzeby |
Ks. Bogdan Niedbała | religia | w razie potrzeby |
Katarzyna Marchel | historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 4b | wtorek, godz. 15.05 - 15.50 |
Monika Mizielińska | plastyka, technika | w razie potrzeby |
Marlena Młynarczyk-Primak | język polski | czwartek, godz. 7.40 - 8.25 |
Izabela Ogurek | pedagog szkolny | w razie potrzeby |
Wojciech Pacholec | chemia, fizyka | środa, godz. 15.05 - 15.50 |
Małgorzata Paruszewska | język hiszpański | w razie potrzeby |
Maria Pstrągowska | język angielski | w razie potrzeby |
Nina Prusak | nauczyciel wspomagający | w razie potrzeby |
Magdalena Raczyńska | wychowawca kl. 1b | wtorek, godz. 7.40 - 8.25 |
Kamil Reniec | wychowanie fizyczne, EDB, wychowawca kl. 6b | w razie potrzeby |
Agata Rybus-Grużdź | język angielski | w razie potrzeby |
Emilia Sobczyk | psycholog szkolny | w razie potrzeby / po wcześniejszym umówieniu się |
Monika Stawiska | matematyka, wychowawca kl. 8b | czwartek, godz. 7.40 - 8.25 |
Jolanta Studzienna | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5a | w razie potrzeby |
Agnieszka Szpond–Franczyk | język angielski | w razie potrzeby |
Małgorzata Walczak–Iwanowska | język polski | w razie potrzeby |
Tomasz Wasiak | informatyka, wychowawca kl. 7b | w razie potrzeby |
Kinga Zychowicz | wychowawca kl. 2b | środa, godz. 7.40 – 8.25 |
Paulina Żabińska | pedagog specjalny | w razie potrzeby |