Koła zainteresowań

Koła zainteresowań dla klas 1 – 2 w roku szkolnym 2021/2022

Zgodnie z „Regulaminem uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych w Szkole Podstawowej nr 9 STO” uczniowie klas 1-3 mogą zapisać się maksymalnie na 3 koła zainteresowań w ramach czesnego, a uczniowie klas 4-8 bez ograniczeń.

Koło zainteresowań rozpocznie swoją działalność pod warunkiem, że w zajęciach będzie uczestniczyło co najmniej 6 uczniów (nie dotyczy to kół przedmiotowych przygotowujących do konkursów kuratoryjnych).

Koła rozpoczynają działalność 13.09.2021 r.

Opisy kół zainteresowań klasy 1 i 2

Dzień tygodniaProwadzącyNazwa kołaKlasyGodzina
PONIEDZIAŁEKMagdalena RaczyńskaZwinna rączka17.40-8.25
Aneta KlapczyńskaLekturki1b14.10-14.55
Monika MizielińskaAkademia Wesołego Pędzelka114.10-14.55
WTOREKKamil ReniecGry zespołowe (warunkowo)1-27.40-8.25
Agnieszka Szpond-FranczykLet’s read114.10-14.55
Maria PstrągowskaEnglish is fun214.10-14.55
Jolanta FalkowskaPrzyrodnicze ścieżki (warunkowo)214.10-14.55
ŚRODAIzabela KapciakSupermatematyk213.15-14.00
Aneta KlapczyńskaMetoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne (MRR)1-213.15-14.00
CZWARTEKAgnieszka Szpond-FranczykLet’s play214.10-14.55
Magdalena BrudzińskaLekturki1a14.10-14.55
Aneta KlapczyńskaEdukacja Przez Ruch1-214.10-14.55
Monika CzajkaMPRJ1-215.05-15.50
Izabela KapciakFigu Migu215.05-15.50
PIĄTEKKamil ReniecRobotyka-programowanie27.40-8.25
Karolina BerdyńskaZajęcia taneczne1-214.10-14.55
Magdalena RaczyńskaZajęcia z uważności1-214.10-14.55

Koła zainteresowań dla klas 3 – 8 w roku szkolnym 2021/2022

Zgodnie z „Regulaminem uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych w Szkole Podstawowej nr 9 STO” uczniowie klas 1-3 mogą zapisać się maksymalnie na 3 koła zainteresowań w ramach czesnego, a uczniowie klas 4-8 bez ograniczeń.

Koło zainteresowań rozpocznie swoją działalność pod warunkiem, że w zajęciach będzie uczestniczyło co najmniej 6 uczniów (nie dotyczy to kół przedmiotowych przygotowujących do konkursów kuratoryjnych).

Koła rozpoczynają działalność 13.09.2021 r.

Opisy kół zainteresowań 3-8

Dzień tygodniaProwadzącyNazwa kołaKlasyGodzina
PONIEDZIAŁEKKarolina BerdyńskaKoło wokalne3-87.40-8.25
Jaroslaw BerdynskiKoło sportowe - gry zespołowe5-615:05-15:50
WTOREKMonika StawiskaKoło matematyczne87.40-8.25
Monika Mizielińska Monika CzajkaWolontariat4-87.40-8.25
Piotr SzostakKoło dziennikarskie4-87.40-8.25
Katarzyna DemiańczukUważność na dzień dobry (warunkowo).37.40-8.25
Katarzyna KakietekKoło matematyczne513.15-14.00
Tomasz WasiakKoło informatyczne4-513.15-14.00
Katarzyna DemiańczukKoło teatralne4-513.15-14.00
Kinga ZychowiczZabawy kreatywne PUS (warunkowo)314.10-14.55
Tomasz WasiakMistrzowie kodowania314.10-14.55
Małgorzata ParuszewskaKoło języka hiszpańskiego5-615.05-15.50
ŚRODAKamil ReniecAktywny poranek3-67.40-8.25
Wojciech PacholecKoło chemiczne7-87.40-8.25
Izabela KapciakSupermatematyk314.10-14.55
Monika CzajkaMyślę, potrafię, rozumiem - jestem! (MPRJ)3-514.10-14.55
CZWARTEKKatarzyna DemiańczukKoło radiowe3-87.40-8.25
Monika StawiskaKoło matematyczne77.40-8.25
Katarzyna KakietekKoło fizyczne7-87.40-8.25
Iwona KwiatkowskaAngielskie gry i komunikacja5-67.40-8.25
Marta Brus - ŁapińskaTestołamacze87.40-8.25
Maciej MałagockiPodróże historyczne3-87.40-8.25
Jolanta FalkowskaPrzyrodnicze ścieżki314.10-14.55
Iwona KwiatkowskaAngielskie gry i komunikacja314.10-14.55
PIĄTEKMonika StawiskaKoło matematyczne67.40-8.25
Wojciech PacholecKoło matematyczne47.40-8.25
Maciej MałagockiKoło konkursowe WOS i historia7-87.40-8.25
Kinga ZychowiczProjekt edukacyjny „Lekturki spod chmurki”3b14.10-14.55
Emilia SobczykDziewczyny mają moc - koło dla dziewczyn z klas
6 i 7
6-714.10-14.55
Maria PstrągowskaEnglish is fun314.10-14.55
Zajęcia dodatkowe płatne:
Po pierwszych zajęciach dodatkowych dopuszcza się możliwość rezygnacji bez konsekwencji finansowych. Od kolejnych zajęć uczeń zobowiązany jest do uczestnictwa w wybranych zajęciach przynajmniej przez jeden semestr.
W przypadku rezygnacji z zajęć w trakcie semestru rodzic zobowiązany jest do pokrycia pełnych kosztów zajęć za cały semestr, ponieważ wysokość opłat jest uzależniona od ilości uczestników.
Zajęcia dodatkowe (płatne) zaczynają się 13.09.

 

Zajęcia dodatkowe płatne dla klas 1-2:

Dzień tygodniaProwadzącyNazwa zajęćKlasyGodzina
WtorekMarcin ŚliwińskiSzachy1-2 początkujący15.05-15.50
ŚrodaPaweł ChruszczyńskiTaniec1-215.00-15.50
ŚrodaAgnieszka MichrowskaGlina1-214.10-14.55
CzwartekWojciech CywińskiJoga1-215.00-16.00

 

Zajęcia dodatkowe płatne dla klas 3-8:

Dzień tygodniaProwadzącyNazwa zajęćKlasyGodzina
wtorekMarcin ŚliwińskiSzachy4-5 zaawansowani13.15-14.00
Marcin ŚliwińskiSzachy3-514.10-14.55
wtorekMaciej KielarRobotyka3-514.55-16.05
ŚrodaPaweł ChruszczyńskiTaniec3-516.00-16.50
CzwartekWojciech CywińskiJoga3-616.00-17.00
PiątekAgnieszka MichrowskaGlina3-614.10-14.55
Agnieszka MichrowskaGlina3-615.05-15.50
PiątekJarosław BerdyńskiSzkółka piłkarska3-516.00-17.00