Konsultacje dla rodziców

Nazwisko i imię nauczycielaPrzedmiotDzień tygodniaGodzina
Berdyńska Karolinamuzyka, wychowawca kl. 8bwtorek11.15-12.00
Berdyński Jarosławwychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5aponiedziałek9.25-10.10
Brudzińska Magdalenawychowawca kl. 1aśroda9.25-10.10
Brus–Łapińska Martajęzyk polski, etyka,
wychowawca kl. 8a
piątek10.20-11.05
Ciesielska Annajęzyk polskiczwartek7.40-8.25
Czajka Monikapsychologpo wcześniejszym umówieniu się poprzez Librus
Demiańczuk Katarzynapedagogpo wcześniejszym umówieniu się poprzez Librus
Dębowska Joannajęzyk angielskiponiedziałek9.25-10.10
Falkowska Jolantawychowawca kl. 3awtorek8.30-9.15
Gwardecka Marlenanauczyciel wspomagającyw razie potrzeby
Kakietek Katarzynamatematyka, fizyka,
wychowawca kl. 7b
wtorek14.10-14.55
Kapciak Izabelawychowawca kl. 2aponiedziałek11.15-12.00
Klapczyńska Anetawychowawca kl. 1bwtorek10.20-11.05
Koniecka Martajęzyk niemieckiwtorek15.50-16.35
Kosowska Joannaprzyroda, biologia, geografia, wychowawca kl. 4aśroda10.20 -11.05
Kwiatkowska Iwonajęzyk angielskiczwartek11.15-12.00
Małagocki Maciejhistoria, wiedza o społeczeństwie,
wychowawca kl. 6a
czwartek11.15-12.00
Mazerant Kingareligiawtorek11.15-12.00
Mizielińska Monikaplastyka, technikawtorek11.15-12.00
Pacholec Wojciechchemia, matematykawtorek11.15-12.00
Paruszewska Małgorzatajęzyk hiszpańskiponiedziałek15.05-15.50
Pstrągowska Mariajęzyk angielskiwtorek9.25-10.10
Raczyńska Magdalenawychowawca kl. 2bśroda11.15-12.00
Reniec Kamilwychowanie fizyczne, EDB, wychowawca klasy 4bponiedziałek12.10-12.55
Rybus–Grużdź Agatajęzyk angielskiśroda10.20-11.05
Sobczyk Emiliapsycholog szkolnypo wcześniejszym umówieniu się poprzez Librus
Stawiska Monikamatematyka, wychowawca kl. 6bpiątek11.15-12.00
Studzienna Jolantawychowanie fizyczneśroda11.30-12.00
Szczepłek Martajęzyk angielski, wychowawca kl. 5bponiedziałek10.20-11.05
Szostak Piotrjęzyk polski, wychowawca kl. 7aponiedziałek12.10-12.55
Szpond–Franczyk Agnieszkajęzyk angielskiwtorek9.25-10.10
Walczak–Iwanowska Małgorzatajęzyk polskipo wcześniejszym umówieniu się telefonicznie
Wasiak Tomaszinformatykaśroda12.10-12.55
Zychowicz Kingawychowawca kl. 3bwtorek10.20-11.05