Karolina Berdyńska | muzyka, wychowawca kl. 5b | środa, godz. 12.10 - 12.55 |
Jarosław Berdyński | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 7a | środa, godz. 12.10 - 12.55 |
Magdalena Brudzińska | wychowawca kl. 3a | poniedziałek, godz. 10.20 - 11.05 |
Marta Brus–Łapińska | etyka, gry planszowe, wychowawca kl. 8a | poniedziałek, godz. 10.20 - 11.05 |
Monika Czajka | psycholog | w razie potrzeby/ po wcześniejszym umówieniu się |
Joanna Dębowska | język angielski | poniedziałek, godz. 11.15 - 12.00 |
Jolanta Falkowska | wychowawca kl. 2a, etyka | piątek, godz. 10.20 - 11.05 |
Aleksandra Fałczyk | język angielski | poniedziałek, godz. 12.10 - 12.55 |
Marlena Gwardecka | nauczyciel wspomagający | wtorek, godz. 15.05 - 15.50 |
Agnieszka Hryciuk | matematyka | wtorek, godz. 10.20 - 11.05 |
Izabela Kapciak | wychowawca kl. 1a | poniedziałek, godz. 14.10 - 14.55 |
Aneta Klapczyńska | wychowawca kl. 3b | poniedziałek, godz. 11.15 - 12.00 |
Marta Koniecka | język niemiecki | piątek, 15.05 - 15.50 |
Mateusz Koniuszaniec | język polski, wychowawca kl. 4a | poniedziałek, godz. 11.15 - 12.00 |
Joanna Kosowska | przyroda, biologia, geografia, wychowawca kl. 6a | poniedziałek, godz. 10.20 - 11.05 |
Karolina Kunz | geografia | środa, godz. 11.15 - 12.00 |
Iwona Kwiatkowska | język angielski | poniedziałek, godz. 10.20 - 11.05 |
Ks. Bogdan Niedbała | religia | poniedziałek, godz. 9.25 - 10.10 |
Katarzyna Marchel | historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 4b | środa, godz. 11.15 – 12.00 |
Monika Mizielińska | plastyka, technika | poniedziałek, godz. 9.25 - 10.10 |
Marlena Młynarczyk - Primak | język polski | poniedziałek, godz. 10.20 - 11.05 |
Izabela Ogurek | pedagog szkolny | w razie potrzeby/ po wcześniejszym umówieniu się |
Wojciech Pacholec | chemia, fizyka | wtorek, godz. 15.05 - 15.50 |
Małgorzata Paruszewska | język hiszpański | poniedziałek, godz. 15.05 - 15.50 |
Maria Pstrągowska | język angielski | czwartek, godz. 10.20 - 11.05 |
Nina Prusak | nauczyciel wspomagający | w razie potrzeby/ po wcześniejszym umówieniu się |
Magdalena Raczyńska | wychowawca kl. 1b | środa, godz. 9.25 - 10.10 |
Kamil Reniec | wychowanie fizyczne, EDB, wychowawca kl. 6b | wtorek, godz. 11.15 - 12.00 |
Agata Rybus-Grużdź | język angielski | czwartek, godz. 11.15 - 12.00 |
Emilia Sobczyk | psycholog szkolny | w razie potrzeby/ po wcześniejszym umówieniu się |
Monika Stawiska | matematyka, wychowawca kl. 8b | wtorek, godz. 10.20 - 11.05 |
Jolanta Studzienna | wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5a | poniedziałek, godz. 9.25 - 10.10 |
Agnieszka Szpond–Franczyk | język angielski | czwartek, godz. 10.20 - 11.05 |
Małgorzata Walczak–Iwanowska | język polski | po wcześniejszym umówieniu się przez Librus |
Tomasz Wasiak | Informatyka, wychowawca kl. 7b | wtorek, godz. 11.15 - 12.00 |
Kinga Zychowicz | wychowawca kl. 2b | poniedziałek, godz. 11.15 - 12.00 |
Paulina Żabińska | pedagog specjalny | piątek, godz. 11.15 - 12.00 |