W dniu 14 września wszyscy uczniowie klas 1-3 z zespołu edukacji wczesnoszkolnej wybrały się na wycieczkę integracyjną do Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji w Mościskach.

Mimo dość pochmurnego poranka, byliśmy bardzo podekscytowani i humory dopisywały nam już od pierwszych chwil w autokarach. Po niedługiej podróży, zameldowaliśmy się na miejscu, gdzie czekały już na nas przewodniczki z obsługi obiektu. Zaprosiły nas najpierw do wspólnej zabawy integracyjnej z piłkami, a potem podzieliły na mniejsze zespoły i oprowadziły po różnych atrakcjach pełnych niespodzianek i niezwykłych efektów wizualnych. Podziwialiśmy m.in. Lewitujący kran, Tunel Zapomnienia, Sekretną Komnatę, Zakręcony domek, Meble Olbrzyma, Latającą Chatę Tajemnic, Magiczny domek i Dom złudzeń. Park rozmieszczony jest na ponad 6 hektarach pięknego, częściowo leśnego terenu. Było więc miejsce zarówno dla tych młodszych, jak i starszych uczniów. Po obiedzie zajadaliśmy się pysznymi goframi z jabłkami, bitą śmietaną i cynamonem.

Wycieczka była wspaniała, a w jej trakcie specjalnie dla nas zaświeciło nawet słońce! Uważamy, że główny cel tej wycieczki, jaką była integracja klas został osiągnięty z nawiązką, z niecierpliwością więc oczekujemy kolejnego wspólnego przedsięwzięcia!

Kinga Zychowicz