Konkursy w roku szkolnym 2022/23

PRZEDMIOTNAZWATERMINKLASYODPOWIEDZIALNI
Fizyka
Chemia
Międzyszkolny konkurs
„Fotografujemy
zjawiska fizykochemiczne”
cały rok1-8Katarzyna Kakietek
Wojciech Pacholec
Język polski„Pożeracze filmu”cały rok7-8Marta Brus-Łapińska
InformatykaOlimpiada Informatyczna
Juniorów
cały rok7-8Tomasz Wasiak
MatematykaMatematyczna Olimpiada JuniorówIX - I8Monika Stawiska
Świetlica„Na ścianie malowane” -
najciekawsze murale w Warszawie
X-III1-8nauczyciele świetlicy
Język angielskiOlimpiada Języka Angielskiego dla JuniorówX-V7-8Joanna Dębowska
Język polski
Język angielski
Język niemiecki
Język hiszpański
Matematyka
Fizyka
Biologia
Historia
WOS
Geografia
Chemia
Informatyka
Kuratoryjne konkursy
przedmiotowe
X7-8nauczyciele
przedmiotowi
HistoriaIII Olimpiada historyczna dla szkół podstawowychX7-8Katarzyna Marchel
Język polskiPowiatowy konkurs mitologicznyX7Marta Brus-Łapińska
Piotr Szostak
Język polskiXXVI edycja
Ogólnopolskiego Konkursu
Humanistycznego „Alfik”
X2
4-3
Magdalena Raczyńska
Piotr Szostak
MuzykaKonkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych "W ten świąteczny czas"XII1-8Karolina Berdyńska
Jolanta Falkowska
Matematyka"Mistrz tabliczki mnożenia"XII-II4Monika Stawiska
Katarzyna Kakietek
Agnieszka Hryciuk
Język polski"Liryczne Jasło"I7-8Marta Brus-Łapińska
MatematykaMiędzyszkolny Konkurs "Sigma"II4-8Katarzyna Kakietek
Agnieszka Hryciuk
Język polski“Wieża Babel”
Edycja Wrocław
II4-8Marta Brus-Łapińska
PlastykaMikrokosmos - wojewódzki konkurs plastyczny.II-V1-8Monika Mizielińska
Edukacja wczesnoszkolna
Przyroda
Biologia
Geografia
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"III1-3
4-8
Jolanta Falkowska
Joanna Kosowska
Język polskiKonkurs recytatorski
„Warszawska Syrenka”
III1-3
4-8
Magdalena Brudzińska
Piotr Szostak
MatematykaMiędzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
III2-3
4-8
Izabela Kapciak
Monika Stawiska
Język polskiOmnibus HumanistycznyIII6-8Piotr Szostak
Matematyka
Fizyka
Leoniada matematyczno-fizycznaIII7-8Katarzyna Kakietek
Monika Stawiska
Edukacja wczesnoszkolnaTurniej warcabowyIII-V1-3Magdalena Raczyńska
Aneta Klapczyńska
Język angielskiOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"IV4-8Iwona Kwiatkowska
Język polski"Popisz się talentem"IV1-8Marta Brus-Łapińska
Matematyka
Plastyka
Matematyczny wszechświatIV4-8Katarzyna Kakietek
Monika Mizielińska
MatematykaKonkurs matematyczny "St@ś"IV5-6Agnieszka Hryciuk
FizykaKonkurs fizyczny "Foton"V7-8Katarzyna Kakietek
Język angielskiSzkolny Konkurs Łamańców Językowych "Tonque Twister"V2Agnieszka Szpond-
Franczyk
Język angielskiSzkolny Konkurs Literowania w języku angielskim ,,I can spell”V-VI3Agnieszka Szpond-Franczyk
Maria Pstrągowska
Język angielski„Zuch” z języka angielskiegoV2-3Maria Pstrągowska
Fizyka„Ciekawa fizyka,
czyli zjawiska z fotografii”
V7-8Katarzyna Kakietek