Konkursy w roku szkolnym 2021/22

PRZEDMIOTNAZWATERMINKLASYODPOWIEDZIALNI
ŚwietlicaKonkurs fotograficzny „Warszawa przez lupę”cały rok1-8Marta Brus-Łapińska
Ewa Cwalińska-
Ciereszko
Fizyka
Chemia
Międzyszkolny konkurs
„Fotografujemy
zjawiska fizykochemiczne”
cały rok1-8Katarzyna Kakietek
Wojciech Pacholec
Język polski„Pożeracze filmu”cały rok7-8Marta Brus-Łapińska
InformatykaOlimpiada Informatyczna
Juniorów
cały rok4-8Tomasz Wasiak
MatematykaMatematyczna Olimpiada JuniorówIX - I8Monika Stawiska
Świetlica„Na ścianie malowane” -
najciekawsze murale w Warszawie
IX - XI1-8Ewa Cwalińska-
Ciereszko
Projekt podróżeKonkurs varsawianistyczny30 IX3-5Marta Szczepłek
Język polski
Język angielski
Język niemiecki
Język hiszpański
Matematyka
Fizyka
Biologia
Historia
WOS
Geografia
Chemia
Informatyka
Kuratoryjne konkursy
przedmiotowe
X7-8nauczyciele
przedmiotowi
HistoriaIII Olimpiada historyczna dla szkół podstawowychX7-8Maciej Małagocki
Język polskiXXV edycja
Ogólnopolskiego Konkursu
Humanistycznego „Alfik”
X2-3Piotr Szostak
Historia„Losy żołnierza i dzieje oręża”XI4-8Maciej Małagocki
Język polski“Wieża Babel”
Edycja Wrocław
XI6-8Marta Brus-Łapińska
Język angielskiKonkurs szkockiXI4-6Iwona Kwiatkowska
Matematyka„Mistrz tabliczki mnożenia”XII-II4Monika Stawiska
Katarzyna Kakietek
Wojciech Pacholec
MuzykaKonkurs kolęd, pastorałek
i piosenek świątecznych
“W ten świąteczny czas”
XII1-8Karolina Berdyńska
Jolanta Falkowska
Język polski„Liryczne Jasło”I7-8Marta Brus-Łapińska
Edukacja
wczesnoszkolna
Turniej warcabowyI1-3Magdalena Raczyńska
Aneta Klapczyńska
Język polskiCzytanie ze zrozumieniemII1-3Izabela Kapciak
MatematykaMiędzyszkolny Konkurs „Sigma”II4-8Katarzyna Kakietek
PlastykaMikrokosmos - wojewódzki
konkurs plastyczny
II - V1-8Monika Mizielińska
Edukacja
wczesnoszkolna
Przyroda
Biologia
Geografia
Ogólnopolski Konkurs Nauk
Przyrodniczych „Świetlik”
8 III1-3
4-8
Jolanta Falkowska
Joanna Kosowska
Język angielskiOgólnopolski Konkurs
Języka Angielskiego „Fox”
III4-8Iwona Kwiatkowska
Język polskiKonkurs recytatorski
„Warszawska Syrenka”
III1-3
4-8
Magdalena Brudzińska
Marta Brus-Łapińska
MatematykaMiędzynarodowy Konkurs
„Kangurek”
III2-3Izabela Kapciak
FizykaKonkurs fizyczny „Foton”III7-8Katarzyna Kakietek
Język polskiOmnibus HumanistycznyIII6-8Piotr Szostak
Matematyka
Plastyka
Matematyczny wszechświatIV4-8Katarzyna Kakietek
Monika Mizielińska
MatematykaKonkurs matematyczny „St@ś”IV5-6Katarzyna Kakietek
MatematykaMiędzynarodowy Konkurs
„Kangur”
IV4-8Monika Stawiska
Język polskiPowiatowy konkurs mitologicznyIV / V7Marta Brus-Łapińska
Piotr Szostak
Język polskiKonkurs pięknego pisaniaV1-3Jolanta Falkowska
Język angielskiŁamańce JęzykoweV2Agnieszka Szpond-
Franczyk
Język angielski„Zuch” z języka angielskiegoV2-3Maria Pstrągowska
Fizyka„Ciekawa fizyka,
czyli zjawiska z fotografii”
V7-8Katarzyna Kakietek