Konkursy w roku szkolnym 2020/21

PRZEDMIOTNAZWATERMINKLASYODPOWIEDZIALNI
Język polskiKonkurs czytelniczy
„Bibliofaza”
cały rok3-4Marta Brus-Łapińska
Magdalena Brudzińska
Język polskiKonkurs czytelniczy
„Bibliofaza”
cały rok1-2Jolanta Falkowska
ŚwietlicaKonkurs fotograficzny
„Warszawa przez lupę”
cały rok1-8Marta Brus-Łapińska
Ewa CwalińskaCiereszko
FizykaSzkolny konkurs
„Fotografujemy
zjawiska fizyczne”
cały rok1-8Katarzyna Kakietek
Język polski "Pożeracze filmu”cały rok7-8Marta Brus-Łapińska
Język polski "Pożeracze książek”cały rok7-8Marta Brus-Łapińska
Świetlica„Na ścianie
malowane” -
najciekawsze murale
w Warszawie
I półrocze1-8Ewa Cwalińska-Ciereszko
Wychowanie fizyczneSzkolne zawody
sportowe
cały rok1-8Jarosław Berdyński
Kamil Reniec
Świetlica„Najważniejsze dla mnie
jest…”
X1-5Ewa Cwalińska-Ciereszko
InformatykaPrzedmiotowy Konkurs Informatyczny „Logia”X4-8 Tomasz Wasiak
Świetlica„Co widzę w kropce?”
konkurs z okazji dnia
kreatywności
X1-5Ewa Cwalińska-Ciereszko
Język polski
Język angielski
Język niemiecki
Matematyka
Fizyka
Biologia
Historia
WOS
Geografia
Chemia
Kuratoryjne konkursy
przedmiotowe
X7-8nauczyciele
przedmiotowi
Język angielskiOJAJ Olimpiada
Języka Angielskiego dla Juniorów
X7-8Joanna Dębowska
MatematykaMatematyczna
Olimpiada Juniorów
X8Monika Stawiska
Język polskiXXIV edycja
Ogólnopolskiego Konkursu
Humanistycznego
„Alfik”
X4-8Piotr Szostak
Język polski„Wieża Babel”
Edycja Wrocław
XI6-8Marta Brus-Łapińska
Historia„Losy żołnierza i dzieje
oręża”
XI4-8Maciej Małagocki
Język angielskiKonkurs szkockiXIIwona Kwiatkowska
Matematyka
Plastyka
Matematyczny wszechświatXII4-8Katarzyna Kakietek
Monika Mizielińska
Język polski„Liryczne Jasło”I7-8Marta Brus-Łapińska
Język polskiCzytanie ze zrozumieniemII1-3Izabela Kapciak
Edukacja
wczesnoszkolna
Przyroda
Biologia
Geografia
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych
„Świetlik”
III1-3
4-8
Jolanta Falkowska
Joanna Kosowska
Język angielskiOgólnopolski
Konkurs Języka
Angielskiego „Fox"
III4-8Aleksandra Fałczyk
Język polskiKonkurs recytatorski
„Warszawska Syrenka”
III1-3
4-8
Magdalena Brudzińska
Marta Brus-Łapińska
MatematykaMiędzynarodowy Konkurs
„Kangurek”
III2-3Izabela Kapciak
FizykaKonkurs fizyczny „Foton” III7-8Katarzyna Kakietek
Język polski Omnibus
Humanistyczny
III6-8Piotr Szostak
Edukacja wczesnoszkolnaTurniej warcabowyIV1-3Magdalena Raczyńska
Język angielski Łamańce Językowe IV2Agnieszka Szpond-Franczyk
Matematyka Międzyszkolny Konkurs „Sigma”IV4-8Katarzyna Kakietek
Matematyka Konkurs matematyczny „St@ś” IV5-6Sylwia Korczyk
Matematyka Międzynarodowy Konkurs
„Kangur”
IV4-8Katarzyna Kakietek
Język polski Konkurs pięknego pisaniaV1-3Jolanta Falkowska
Język angielski „Zuch” z języka
angielskiego
V2-3Iwona Kwiatkowska
Fizyka"Ciekawa fizyka, czyli zjawiska z fotografii”V7-8Katarzyna Kakietek
Matematyka Mistrz tabliczki
mnożenia
V4Sylwia Korczyk