16 lutego klasa Ib zorganizowała bal nad bale! Był to ich własny, samodzielnie przeprowadzony bal karnawałowy.  Dzieci przy wsparciu wychowawcy ustaliły zabawy, aktywności oraz konkursy, podzieliły się zadaniami, wybrały karnawałowe przeboje… i doskonale się bawiły!

Na początek odbyła się Parada Przebierańców, podczas której uczniowie z wielką fantazją prezentowali swoje stroje. W następnym tańcu każdy mógł udowodnić, czy  „bardzo śmiało potrafi wygiąć swoje ciało”, a jury wybierało Króla i Królową Śmiałych Wygibasów. Zabawa karnawałowa nie mogła się obyć także bez Hawajskiego Limbo, Sznurkowego Walca  oraz szalonej zabawy balonowej.

Humory dzieciom dopisały, zaś stroje prezentowały się wspaniale. Po szaleństwach na parkiecie uczniowie posilili się przepysznym tiramisu.

Ach, to niewątpliwie był bal nad bale!

Magdalena Raczyńska